AKTUALNOŚCI
24.06.2026
Warsztaty "Czas na rybę"
16 czerwca Technik żywienia i usług gastronomicznych szlifowali swoje umiejętności zawodowe pod profesjonalnym okiem Kamila Klekowskiego oraz Aleksandry Czerkawskiej. Warsztaty były dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa, w ramach projektu „Smaczna przemiana karpia". Nacisk kładziony był na filozofię zero waste – uczniowie uczyli się, jak w produkcji potraw praktycznie i smacznie wykorzystać każdą część ryby.
24.06.2026
SZKOLNY TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH
We wtorek 16 czerwca w naszej szkole odbył się szkolny turniej trójek siatkarskich.
I miejsce - klasa 1 Tl
II miejsce - klasa 2 Tl
III miejsce - klasa 1 Tgf
IV miejsce - klasa 1 LOi
10.06.2026
KONKURS RECYTATORSKI
28 maja odbył się szkolny konkurs recytatorski. Wybrane utwory prezentowali: Arek Żuwalski, Emilia Stupińska, Martyna Jakubowska, Mariola Jachyra, Nicola Tobera oraz Nadja Bazydło, która otrzymała główną nagrodę za interpretację wiersza "Nic dwa razy" Wisławy Szymborskiej. Podczas wydarzenia gościliśmy panią dyrektor i grupę seniorów. Spotkanie stało się okazją do międzypokoleniowej integracji. Organizatorkami konkursu były pani Beata Guzik i pani Aneta Pachanowska.




