Menu Zamknij
Logowanie do e-dziennika

Rekrutacja

Technikum 5-letnie:
 • Technik żywienia i usług gastronomicznych
 • Technik usług fryzjerskich
 • Technik logistyk
Liceum ogólnokształcące 4-letnie:
 • z oddziałami integracyjnymi
Szkoła branżowa 3-letnia
 • Wielozawodowa

Fryzjer, piekarz, cukiernik, stolarz, krawiec, blacharz samochodowy, elektromonter AGD, elektromechanik pojazdów samochodowych i inne zawody, w których uczeń znajdzie praktykę jako pracownik młodociany.

Wybierz naszą szkołę, ponieważ:

 • Dajemy możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji.
 • Organizujemy atrakcyjne praktyki zawodowe – krajowe i zagraniczne
 • Osiągamy bardzo dobre wyniki na egzaminach zawodowych
 • Sciśle współpracujemy z zakładami pracy, w których uczniowie odbywają praktyki
 • Współpracujemy także z wyższymi uczelniami zawodowymi
 • Posiadamy doskonałą lokalizację w centrum miasta, w pobliżu dworca PKS i PKP
 • Mamy mocną i ugruntowaną pozycję wśród szkół zawodowych – 50 lat tradycji w kształceniu

Dla uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dla osób potrzebujących dodatkowego edukacyjnego i psychologicznego wsparcia zapewniamy fachową i zindywidualizowaną pomoc. Każdy z nas jest inny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego i w naszej szkole pomagamy tę wyjątkowość odkrywać i rozwijać.

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Rynek usług gastronomicznych nieustannie się rozwija, a zapotrzebowanie na specjalistów-gastronomów wciąż wzrasta. Technik żywienia i usług gastronomicznych to wymarzony kierunek kształcenia dla przyszłych szefów kuchni.
Czego się nauczysz
Do podstawowych zadań zawodowych wykonywanych przez technika żywienia i usług gastronomicznych należy organizacja i profesjonalna obsługa przyjęć/ imprez organizowanych we wszystkich lokalach świadczących usługi gastronomiczne oraz w warunkach nietypowych (np. w plenerze).
Co zyskasz
Absolwent cechuje się umiejętnością tworzenia i przygotowywania nowych potraw, umiejętnością nowatorskiego dekorowania i serwowania dań. Rozwijamy pomysłowość oraz wyobraźnię kulinarną. Nauka zawodu odbywa się w renomowanych polskich oraz zagranicznych restauracjach i hotelach. 

Technik usług fryzjerskich

Technik usług fryzjerskich to kierunek kształcenia umożliwiający zdobycie ciekawego zawodu, dobrze płatnej pracy, otwarcie własnego salonu fryzjerskiego.
Czego się nauczysz
Rozwijamy wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. Przygotowujemy do pracy nie tylko w salonie fryzjerskim, ale również w miejscach, gdzie potrzebny jest specjalista od stylizacji włosów, czyli teatry, plan zdjęciowy, telewizja, studia fotograficzne.
Co zyskasz 
Zapewniamy praktykę w warsztatach rzemieślniczych i nowoczesnych pracowniach fryzjerskich, wyposażonych w niezbędne do nauki sprzęt i kosmetyki.
Przygotowujemy do pracy w wielofunkcyjnym zakładzie fryzjersko-kosmetycznym.

Technik logistyk

Technik logistyk jest jednym z najnowocześniejszych dobrze płatnych zawodów na rynku krajowym i zagranicznym. Stale wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny, którzy potrafią podnosić konkurencyjność i efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw.
Czego się nauczysz
Pokażemy, jak zajmować się transportem lotniczym, drogowym, kolejowym, magazynowaniem, spedycją i przepływem towarów.
Co zyskasz
Nauczysz się współpracy z głównymi partnerami dla logistyków, jak wojsko, policja, przemysł, budownictwo, handel, transport, telekomunikacja. 

Skip to content